Kontaktpersoner

Anders Carlsson

Processledare, område Medicin
LiU
anders.carlsson@visualsweden.se
0705-388908

Anders Ynnerman

Vetenskaplig ledare
LiU
anders.ynnerman@liu.se
0705-566638

Felicia Lai Jakobsson

Bitr. Processledare, område Industri
LiU
felicia.lai.jakobsson@liu.se
0700-850964

Eric Holmstedt

område Samhälle
Norrköping Science Park
eric.holmstedt@nosp.se
0722-430744

Tsion Woldemariam

område Samhälle (föräldraledig)
Linköping Science Park
tsion.woldemariam@mjardevi.se
0722-316833

Ulrika Johansson

område Samhälle
Linköping Science Park
ulrika.johansson@linkopingsciencepark.se
073-0572767

Jonas Löwgren

Temaansvarig, Urban informatik
LiU
jonas.lowgren@liu.se
011-363654

Gio Fornell

Akademiskt innovationsstöd
LiU Innovation
gio.fornell@liu.se

Carina Malmgren

Smart specialisering
Region Östergötland
carina.malmgren@regionostergotland.se
0725-297446

Fredrik Larsson

Kommunikatör
Norrköping Science Park
fredrik.larsson@nosp.se
0703-161170

Hitta till oss

Visual Sweden

Campus Norrköping,
601 74 Norrköping
info@visualsweden.se